Last Visited Pages (1.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Date format
de: Datumsformat

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Number of items to show
de: Anzahl der Beiträge, die angezeigt werden sollen

en: Custom date format
de: Benutzerdefiniertes Datumsformat

en: @name format: @date
de: @name Format: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
de: Lesen Sie <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">die PHP-Dokumentation zum Thema Datumsformate</a>
