Last Visited Pages (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum

en: @name format: @date
hu: @name forma: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
hu: További tudnivaló <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">a PHP dátumformátum dokumentációban</a> található (angol nyelven).
