Last Visited Pages (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Date format
id: Format tanggal

en: Custom
id: Tersuai

en: Number of items to show
id: Jumlah item untuk ditampilkan

en: Custom date format
id: Format tanggal kustom

en: @name format: @date
id: Format @name: @date
