Last Visited Pages (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: @name format: @date
nl: notatie @name: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
nl: Zie voor meer informatie over datumindelingen de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP-documentatie</a>.
