Last Visited Pages (1.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: @name format: @date
pl: Format @name: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
pl: Zobacz <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentację PHP dla formatów daty</a>.
