Last Visited Pages (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Date format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: Number of items to show
ru: Количество показываемых строк

en: Custom date format
ru: Пользовательский формат даты

en: @name format: @date
ru: Формат @name: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
ru: Смотрите <a href="https://www.php.net/manual/ru/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">документацию для форматов даты PHP</a>.
