Last Visited Pages (1.1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Date format
fr: Format de date

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Custom date format
fr: Format de date personnalisé

en: @name format: @date
fr: Format @name : @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
fr: Voir <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">la documentation des format de date PHP</a>.
