Launch Checklist (1.1.10) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Links
bg: Връзки

en: Views
bg: Изгледи

en: Modules
bg: Модули

en: General
bg: Общи

en: Other
bg: Други
