Launch Checklist (1.1.10) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Other
bo: གཞན

en: Google Analytics module
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ་དཔེ་དུམ།

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
