Launch Checklist (1.1.10) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Content
tr: İçerik

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Views
tr: Görünümler

en: Modules
tr: Modüller

en: Theme
tr: Tema

en: Database
tr: Veritabanı

en: General
tr: Genel

en: Other
tr: Diğer

en: Base URL
tr: Temel URL

en: XML Sitemap
tr: XML Site haritası

en: Analytics
tr: Analitik (Analytics)

en: Google Analytics module
tr: Google Analytics eklentisi

en: Headings
tr: Başlıklar

en: Block layout
tr: Blok yerleşimi

en: Private Files Directory
tr: Özel Dosyalar Dizini
