Launch Checklist (1.1.11) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Content
pl: Zawartość

en: Links
pl: Odnośniki

en: Views
pl: Widoki

en: Modules
pl: Moduły

en: Theme
pl: Skórka

en: Database
pl: Baza danych

en: General
pl: Ogólne

en: Other
pl: Inne

en: Webform
pl: Formularz

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: XML Sitemap
pl: Mapa XML witryny

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Google Analytics module
pl: Moduł Google Analytics

en: Progress
pl: Postęp

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Checklists
pl: Checklisty

en: EU Cookie Compliance
pl: Zgodność ciasteczek z wymaganiami UE

en: Metatag
pl: Metatagi

en: Block layout
pl: Układ bloków
