Launch Checklist (1.1.12) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Content
mr: साहित्य

en: Links
mr: दुवे

en: Views
mr: याद्या

en: General
mr: साधारण

en: Block layout
mr: ब्लॉक्सची मांडणी
