Launch Checklist (1.1.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Links
fa: پیوندها

en: Views
fa: نماها

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Theme
fa: پوسته

en: Database
fa: پایگاه داده

en: General
fa: عمومی

en: Other
fa: ساير

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: XML Sitemap
fa: نقشه سایت XML

en: Cron Settings
fa: تنظیمات کرون

en: Analytics
fa: تحلیل‌ها

en: Google Analytics module
fa: ماژول تحلیل‌گر گوگل

en: Block layout
fa: ظاهر بلوک‌ها
