Launch Checklist (1.1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Theme
ta: தீம்

en: General
ta: பொது

en: Other
ta: மற்றவை
