Launch Checklist (1.1.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
