Launch Checklist (1.1.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Content
ro: Conținut

en: Links
ro: Legături

en: Views
ro: Vizualizări

en: Modules
ro: Module

en: Theme
ro: Temă

en: Database
ro: Bază de date

en: Other
ro: Altele

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Progress
ro: Progres

en: Block layout
ro: Dispunerea blocurilor
