Launch Checklist (1.1.6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Modules
ug: مودۇللار

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Progress
ug: ماڭغىنى
