Launch Checklist (1.1.6) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Content
uk: Вміст

en: Links
uk: Посилання

en: Views
uk: Види

en: Modules
uk: Модулі

en: Theme
uk: Тема

en: Database
uk: База даних

en: General
uk: Загальне

en: Other
uk: Інше

en: Webform
uk: Вебформа

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: XML Sitemap
uk: XML-мапа сайту

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Favicon
uk: Іконка favicon

en: Input Formats
uk: Формат уведення

en: User Permissions
uk: Повноваження Користувача

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Google Analytics module
uk: Модуль Google Analytics

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Status Report
uk: Звіт про стан

en: Progress
uk: Поступ

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Headings
uk: Заголовки

en: Checklists
uk: Списки перевірки

en: EU Cookie Compliance
uk: Відповідність ЄС щодо файлів cookie

en: Metatag
uk: Мета-теґ

en: Block layout
uk: Схема блоків

en: Private Files Directory
uk: Каталог приватних файлів
