Launch Checklist (1.1.9) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Content
ru: Содержимое

en: Links
ru: Ссылки

en: Views
ru: Представление

en: Modules
ru: Модули

en: Theme
ru: Тема

en: Database
ru: База данных

en: General
ru: Общий

en: Other
ru: Другое

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: XML Sitemap
ru: XML карта сайта

en: Cron Settings
ru: Настройки Cron

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Favicon
ru: Иконка Favicon

en: Input Formats
ru: Формат ввода

en: User Permissions
ru: Пользовательские разрешения

en: Google Analytics module
ru: Модуль Google Analytics

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Progress
ru: Прогресс

en: Headings
ru: Заголовки

en: Checklists
ru: Чек-листы

en: Metatag
ru: Мета-тег

en: Block layout
ru: Схема блоков

en: Private Files Directory
ru: Каталог приватных файлов
