Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Core
el: Πυρήνας

en: Layout
el: Εμφάνιση
