Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu
