Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау
