Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
