Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Core
tr: Çekirdek

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Layouts
tr: Yerleşimler
