Layout BG (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Layout
az: Şablon

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala
