Layout BG (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Layout
pl: Układ

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
