Layout BG (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
