Layout BG (8.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Reset
fi: Palauta

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background
fi: Tausta

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
