Layout BG (8.x-1.0-alpha7) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Reset
da: Gendan

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background
da: Baggrund

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Overlay Color
da: Farve på overlejring

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
