Layout BG (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background
oc: Rèireplan

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Layout
oc: Afichatge

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
