Layout BG (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
