Layout BG (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Documentation
gl: Documentación

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Layout
gl: Disposición

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
