Layout BG (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Layout
nl: Lay-out

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
