Layout BG (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Overlay Color
cy: Lliw Troshaen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
