Layout BG (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Text Color
fr: Couleur de texte

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Layout
fr: Mise en page

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
