Layout BG (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Reset
it: Ripristina

en: Text Color
it: Colore del testo

en: Background
it: Sfondo

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
