Layout BG (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Reset
ja: リセット

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background
ja: 背景

en: Background Color
ja: 背景色

en: Layout
ja: レイアウト

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
