Layout BG (8.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
