Layout BG (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Background
et: Taust

en: Layout
et: Paigutus

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
