Layout BG (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
