Layout BG (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
