Layout BG (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Text Color
hi: अक्षरों का रंग

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
