Layout BG (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
