Layout BG (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
