Layout BG (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Reset
jv: Baléknā

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
