Layout BG (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Documentation
ru: Документация

en: Reset
ru: Сбросить

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background
ru: Фон

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Layout
ru: Макет

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Overlay Color
ru: Цвет фона

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Background Media
ru: Фоновое медиа
