Layout Builder Awesome Sections (1.1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Class
lt: Klasė
