Layout Builder Awesome Sections (1.1.7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Class
el: Κλάση
