Layout Builder Awesome Sections (1.1.8) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: End
da: Slut

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Class
da: Klasse

en: Section class
da: Sektionsklasse

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
