Layout Builder Awesome Sections (1.2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Class
kn: ವರ್ಗ
